FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 8135504
nr 813 5504
CUPBOARD
late 19th century, length: 75, width: 47, height: 81, wear.
Sent 1800-tal, längd: 75, djup: 47, höjd: 81
Condition: slitage
SEK 250
Monday Mars 11 2013
at 20:22:13
100 kr
200 kr