MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8135504
nr 813 5504
Skåp
Sent 1800-tal, längd: 75, djup: 47, höjd: 81
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:22:13
100 kr
200 kr